Nowy DAIKIN VAM350J8 CENTRALA WENTYLACYJNA Zobacz większe

DAIKIN VAM650J8 CENTRALA WENTYLACYJNA

VAM650J8

Nowy

14 399,99 zł

11 707,31 zł netto

Więcej informacji

PODSUFITOWA CENTRALA WENTYLACYJNA DAIKIN VAM650J8 / 650m3/h

Energooszczędna wentylacja z chłodzeniem oraz ogrzewaniem pomieszczeń i odzyskiem wilgoci.
Darmowe chłodzenie w nocy wtedy, gdy temperatura zewnętrzna jest niższa od temperatury w pomieszczeniu. Właściwe rozwiązanie do biur, restauracji i sklepów tam, gdzie wymagana jest duża przestrzeń na podłodze do zagospodarowania.


Krótszy czas instalacji dzięki prostej regulacji nominalnej szybkości przepływu powietrza, mniejsza potrzeba korzystania z przepustnic, niż w przypadku tradycyjnych instalacji. Opcjonalne filtry przeciwpyłowe o średnim i dokładnym stopniu oczyszczania ePM10 70% (M6), ePM1 55% (F7), ePM1 70% (F8) dla spełnienia wymagań klienta lub uregulowań prawnych. Sygnalizacja potrzeby wymiany filtra w oparciu o bieżący stopień jego zanieczyszczenia.

Zapobiega stratom energii spowodowanym nadmierną wentylacją. Obniżone zużycie energii dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego silnika wentylatora na prąd stały.


Może być używana jako jednostka samodzielna lub wbudowana w system SkyAir lub VRV. Specjalnie zaprojektowany wymiennik ciepła z wkładem HEP (High Efficiency Paper). Bez konieczności montowania instalacji spustowej. Może działać przy nad- i podciśnieniu. Kompleksowe rozwiązanie zapewniające dopływ świeżego powietrza z opcjonalną grzałką elektryczną.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych


9 inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie (0)